header
  • Відбулася IV сесія районної ради VII скликання

Відбулася IV сесія районної ради VII скликання

13 січня в залі засідань адміністративної будівлі відбулася ІV позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Сесія відбулася під головуванням голови районної ради Тертичної Тетяни Станіславівни. У засіданні взяли участь 31 із 34 депутатів, керівництво райдержадміністрації, голови селищної та сільських рад, керівники комунальних установ району.

Як зазначила Тетяна Станіславівна, проведення позачергової сесії виникло в результаті внесення змін до Державного бюджету України. На порядок денний сесії винесено одне питання «Про внесення змін до рішення ІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 25 грудня 2015 року № 13 «Про районний бюджет на 2016 рік».

По цьому питанню доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Єремейчук, яка зазначила, що внесення змін викликане необхідністю приведення обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідність із законом України «Про Державний бюджет на 2016 рік» та затвердженням розподілу коштів на соціальний захист населення між категоріями отримувачами послуг відповідно до пропозицій головного розпорядника коштів.

В запропонованому проекті змін передбачається збільшити обсяг освітньої субвенції на 641 600 грн., спрямувавши додаткові кошти на фінансування шкільної частини загальноосвітніх шкіл та перерозподіл вже затверджених видатків. В зв’язку зі скороченням медичної субвенції на 4 251 200 грн., запропоновано скоротити обсяг дохідної та видаткової частини на відповідну суму, а розподіл медичної субвенції залишити на рівні минулих років.

Для здійснення видатків по програмам соціального захисту населення, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, запропоновано схвалити зміни до дохідної та видаткової частини загального фонду районного бюджету та затвердити розподіл між отримувачами послуг відповідно до пропозицій управління соціального захисту населення. Було зазначене, що існує дефіцит коштів на виплату у повному обсязі субсидій населенню та має невизначеність в компенсаційних виплатах за перевезення пільгових категорій населення.

Співдоповідачем з питання порядку денного сесії виступив голова постійної депутатської комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування Думінець Олександр Степанович, висловивши власну думку що це не бюджет розвитку, це бюджет утримання в мінусах та запропонував депутатам підтримати проект рішення. Запропонований проект було прийнято одноголосно.

Надрукувати