header

Розпорядження голови "Про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо Федченко Ю.В."

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від 19.06.2018р. № 124

Про проведення перевірки

відповідно до Закону України

«Про очищення влади»  щодо

Федченко Ю.В.

 

 

          Відповідно до Закону України "Про очищення влади", Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня  2014 року № 563, керуючись статтею 55 ЗаконуУкраїни «ПромісцевесамоврядуваннявУкраїні»:

 1. Провести перевірку достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади», відносно начальника відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю районної ради Федченко Юлії Вікторівни.
 2. Призначити відповідальною особою за проведення перевірки начальника відділу з організаційної роботи та загальних питань районної ради Зубач Наталію Анатоліївну.
 3. Зубач Н.А. невідкладно забезпечити:
  • ознайомлення начальника відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю районної ради Федченко Ю.В. з цим розпорядженням;
  • оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Каховської районної ради;
 1. Федченко Ю.В. у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки, подати начальнику відділу з організаційної роботи та загальних питань районної ради Зубач Н.А. наступні документи:
 • власноручно написану заяву про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них.
 • копії таких документів:  декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік;   паспорта громадянина України; документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
 1. Зубач Н.А. протягом трьох днів після одержання заяви забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Каховської районної ради інформації про початок проходження перевірки особи, копію її заяви та декларацію (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

 

 

Голова районної ради                                                                      Т.С.Тертична

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надрукувати